Banery wyborcze psu na budę

Wiadomości

Osoby związane ze schroniskiem dla zwierząt w Pawłowie wpadły na wspaniały pomysł. Apelują do kandydatów, żeby oddali banery schronisku. Po co? To dobry materiał, który nie przepuszcza wiatru i można nim osłonić budy.

Taki niecodzienny apel pojawił się na Facebooku. Chodzi o schronisko dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie. W tej chwili apel ma już ponad 400 udostępnień i cieszy się dużym zainteresowaniem.

– Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie przyjmie banery wyborcze (minimalna wielkość 2 x 1,5 m). Z każdą dostawą banerów liczymy na worek karmy dla naszych podopiecznych. Banery doskonale przydadzą się do osłony boksów. Banery są trwałe, lekkie, wodoodporne, łatwe w montażu. Jesienią i zimą osłonią psy przed wiatrem, deszczem i śniegiem. Banery można dostarczać do schroniska codziennie od godziny 7 do 19  – czytamy w apelu.

https://www.facebook.com/schroniskopawlowo/photos/a.433593396825467/1192427370942062/?type=3&theater

Przypominamy, że komitety wyborcze mają 30 dni na usunięcie swoich banerów i plakatów wyborczych z przestrzeni publicznej. W przeciwnym wypadku mogą otrzymać kary.

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco