Bójka na stadionie. Policja zatrzymała 10 osób

Na sygnale

Po sobotnim meczu piłki nożnej płoccy policjanci zatrzymali 10 osób, które uczestniczyły w bójce na stadionie. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty, grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę (15 września) drużyna Wisły Płock rozgrywała mecz piłki nożnej z drużyną Miedzi Legnica. Podczas spotkania, na stadionie w rejonie kas doszło do bójki, w której uczestniczyło kilkanaście osób. Uczestnikami bójki były osoby „kibicujące” płockiej drużynie. Płoccy „kibice”, sami między sobą, w sposób siłowy wymieniali poglądy. W czasie tego zdarzenia nikt na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

W wyniku podjętych działań, policjanci zabezpieczający spotkanie zatrzymali po meczu 9 osób uczestniczących w bójce. Wszyscy zostali doprowadzeni do Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Dalsze czynności prowadzone w sprawie, pozwoliły na zatrzymanie wczoraj dziesiątej osoby.
Funkcjonariusze nadal jednak prowadzą ustalenia, nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
Zatrzymani byli w wieku od 20 do 40 lat. Wszyscy też usłyszeli zarzuty udziału w bójce. W kodeksie karnym przewidziana jest za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco