Ciechanów z własną kampanią promującą szczepienia

Temat dnia, Wiadomości

Miasto zachęca do szczepień przeciwko COVID-19. Do promocji włączyli się znani ciechanowianie. W spocie filmowym zrealizowanym przez ratusz wystąpili m.in. artyści, samorządowcy, przedsiębiorcy, sportowcy, lekarze, seniorzy i młodzież. Kampania widnieje też w przestrzeni publicznej w postaci plakatów. W ramach promocji szczepień w najbliższą sobotę dawkę będzie można otrzymać w mobilnym punkcie przed ratuszem podczas Kulinarnych Dni Miasta – wydarzenia na powitanie lata.

Znani i cenieni mieszkańcy Ciechanowa inforumują, dlaczego zaszczepili się przeciw COVID-19. W kampanii wystąpili m.in. Szymon Kołecki – sztangista, złoty medalista Igrzyskach Olimpijskich, zawodnik MMA, ambasador Ciechanowskiej Kranówki, Alicja Szemplińska – piosenkarka, zwyciężczyni programów talent show, samorządowcy: były prezydent miasta Marcin Stryczyński i obecny prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

– Wierzę w naukę i zdaję sobie sprawę, że szczepienie chroni nie tylko mnie, ale także moich najbliższych czy współpracowników. To po prostu konieczność, która wynika z odpowiedzialności za wszystkich, z którymi się spotykam na co dzień. Chcemy żyć w bezpiecznym, dobrze funkcjonującym mieście, bez narzucanych nam ograniczeń. Tak wiele teraz zależy od nas samych, abyśmy jesienią nie mieli powtórki z lockdownu – zaznaczył prezydent Kosiński.

https://www.facebook.com/umciechanow/videos/226066359169874

 

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco