Dwa wypadki w ciągu kilku minut. Trudne warunki na drogach

Na sygnale, Wiadomości

Dziś w godzinach porannych w rejonie miejscowości Trzcianka,  gm. Szydłowo, doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Trzy osoby zostały hospitalizowane. Jedna w stanie ciężkim.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, o godz. 8.12, w miejscowości Trzcianka, kierujący samochodem marki Peugeot, 21- letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego, jadąc drogą relacji Ciechanów – Mława, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze. Stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, czym doprowadził do czołowego zdarzenia drogowego z samochodem marki Peugeot, jadącym w kierunku Ciechanowa. Peugeot kierował 58-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. W wyniku wypadku kierujący i pasażer z pow. ciechanowskiego oraz kierujący samochodem marki Peugeot z pow. mławskiego zostali przewiezieni do szpitala w Mławie.

Ponadto o godz. 8.34, również w miejscowości Trzcianka, kierująca samochodem marki Ford Fiesta, 42-letnia mieszkanka pow. gdańskiego, jadąc w kierunku Ciechanowa nie zachowała odpowiedniej prędkości do panujących warunków na drodze. Pojazd kierującej wpadł w poślizg. Auto dachowało i wpadło do przydrożnego rowu. Kierująca była trzeźwa.

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco