Dwie osoby zatrzymane, trzecia poszukiwana

Wiadomości

Ciechanowscy policjanci zatrzymali 2 młodych mężczyzn, w związku z kradzieżą alkoholu ze sklepu. 18- latkowie już usłyszeli zarzuty. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W ostatni czwartek około godz. 17:00 dwóch młodych mężczyzn dokonało kradzieży alkoholu ze sklepu w centrum Ciechanowa o łącznej wartości 536 zł. Jeden ze sprawców został zatrzymany przez pracownika ochrony tego sklepu natomiast drugi mężczyzna zdołał uciec.

Ciechanowscy policjanci ustalili, że sprawcy kradzieży przyjechali do Ciechanowa samochodem z powiatu wyszkowskiego oraz, że był z nimi trzeci mężczyzna. Funkcjonariusze w pobliżu sklepu gdzie doszło do kradzieży zauważyli zaparkowany samochód osobowy, w którym siedziało dwóch mężczyzn, jeden z nich na widok radiowozu uciekł z samochodu, kierowca jednak nie zdołał uciec. Policjanci w pojeździe znaleźli kilkanaście butelek różnego alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali 18-letniego mieszkańca pow. wyszkowskiego, mężczyzna zatrzymany przez pracownika ochrony to również 18-letni mieszkaniec pow. wyszkowskiego.

18-latek zatrzymany w sklepie usłyszał zarzut kradzieży natomiast drugi zarzut pomocnictwa w kradzieży. Ciechanowscy policjanci ustalili personalia trzeciego mężczyzny, był to również 18-letni mieszkaniec Wyszkowa. Funkcjonariusze prowadzą czynności zmierzające do jego zatrzymania.

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco