Groźne zdarzenia drogowe na terenie powiatu ciechanowskiego

Temat dnia, Wiadomości

Wczoraj i dzisiaj na drogach naszego powiatu doszło do kilku groźnie wyglądających zdarzeń drogowych. Poprawa pogody sprawiła, że nie jesteśmy mniej uważni i rozsądni na drodze. Oprócz obowiązujących przepisów jest również „ograniczone zaufanie”  co w tym przypadku przedkłada się na ostrożniejszą jadę.

Wczoraj ok. godz. 15:50 na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Sokołówek 34 – letni kierowca samochodu marki Fiat Bravo jadąc w kierunku Ciechanowa chciał wyprzedzić jadący przed nim pojazd marki Peugeot. Gdy zrównał się z nim kierujący peugeotem zaczął zjeżdżać w jego kierunku chcąc wyprzedzić jadący przed nim pojazd marki Seat. Aby uniknąć zderzenia kierujący fiatem zjechał na pobocze, stracił przyczepność i wpadł w poślizg w wyniku czego dachował. Kierujący fiatem został zabrany do szpitala. Trwają czynności policji w tej sprawie.

Dzisiaj zaraz po północy w Glinojecku na ul. Wojska Polskiego doszło do groźnego zdarzenia drogowego 25-letni kierowca Alfy Romeo stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem w wyniku czego uderzył w betonowy słup energetyczny dachował a następnie uderzył w ogrodzenie posesji. Kierujący nie odniósł poważnych obrażeń. Badanie 25-latka wykazało, że miał on ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie.

Dzisiaj ok. godz. 7:57 na ul. Przasnyskiej w Ciechanowie doszło do zdarzenia drogowego, w którym samochód osobowy Seat Ibiza,  samochód ciężarowy oraz opel zefira jechały w kierunku Ciechanowa. Opel zefira podjął manewr wyprzedzania jadących przed nim pojazdów i uderzył w bok skręcającego w lewą stronę pojazdu marki Seat. W wyniku tego zderzenia obydwa pojazdy zjechały do przydrożnego rowu. Kierująca seatem 35 – letnia kobieta została przetransportowana do szpitala. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu policjanci wykonują czynności.

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco