Do rozgrywek zgłosiło się 49 chętnych
Wczoraj (1 grudnia) już po raz trzeci odbył się turniej szachowy o Puchar Wójta Gminy Ciechanów. Turniej tradycyjnie odbył się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Ciechanów. Do rozgrywek zgłosiło się 49 miłośników szachów.
Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia Marian Rutkowski.
– Rozegrano 7 rund w tempie 10 min w czterech kategoriach : do lat 8, do lat 11, do lat 17 z terenu Gminy Ciechanów oraz Open. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy. Dla najlepszych zawodników przygotowano puchary oraz nagrody rzeczowe. Nagrody uczestnikom wręczył Robert Malinowski Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Płońsku oraz Wójt Gminy Ciechanów Marek Kiwit. Dziękujemy sponsorom Bankowi Spółdzielczemu w Płońsku oraz Grzegorzowi Gulatowiczowi za wsparcie i pomoc przy organizacji turnieju. Uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie podczas rozgrywek i zapraszamy za rok – informują pracownicy Urzędu Gminy Ciechanów
Fot. UG Ciechanów