Juliusz Erazm Bolek gościem Kawiarni Artystycznej

Wiadomości

Warto czasem oderwać się od szarej codzienności i odkryć magiczny świat poezji. Dla tych, którzy jeszcze nie znają jego wierszy, spotkanie z Juliuszem Erazmem Bolkiem może stać się początkiem przygody ze słowem. Obeznani z jego twórczością, będą mieli okazję odkryć ponownie utwory Juliusza.

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie zaprasza na wieczór literacki z Juliuszem Erazmem Bolkiem z Warszawy. Spotkanie odbędzie się w ramach Artystycznej Środy, 11 kwietnia o godzinie 18.00.

Juliusz Erazm Bolek jest laureatem statuetki „Złote Pióro”– nagrody Światowego Dnia Poezji ustanowionego przez UNESCO, za tom poetycki „Corrida”. Artysta uprawia poezję miłosną, filozoficzną, refleksyjną i satyryczną. Jest twórcą nowych gatunków literackich m. in. wiersza dialogowego i EFP – tzw. emaliowanych felietonów poetyckich. Wynalazca nowej, opatentowanej formy książki „bodybook”, która umożliwia zawieszenie książki na szyi. Jest redaktorem naczelnym Niezależnego Pisma Artystycznego „ENIGMA. Ludzie*Sztuka*Myśli”.   Należy również do Związku Literatów na Mazowszu, który jest współorganizatorem spotkania.

Kawiarnia Artystyczna, wstęp wolny

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco