Krzysztof Bosak w Ciechanowie

Wiadomości

Bosak: „W Polsce wyborcy zadowalają się deklaracjami”

Krzysztof Bosak to polski polityk, w latach 2005–2006, prezes Młodzieży Wszechpolskiej, poseł na Sejm V i IX kadencji, kandydat na urząd Prezydenta RP w roku 2020. I właśnie z tego ostatniego powodu zawitał do Ciechanowa.

Widać było, że Krzysztof Bosak ma dużo zwolenników szczególnie wśród ciechanowskiej młodzieży. Sala w budynku Solidarności była wypełniona po brzegi. Krzysztof Bosak swoje wystąpienie zaczął od konferencji prasowej. Po czym był czas na pytania przybyłych. Z kolei Maciej Gołębiowski przewodniczący lokalnych struktur Ruchu Narodowego zachęcał do zbierania podpisów pod kandydaturą Bosaka. Nie zabrakło ostrych słów skierowanych do partii rządzącej.

– Trwa próba wbicia kija w nasze środowisko. Mam najmniej negatywny elektorat wśród kandydujących polityków. Będzie potrzebna wizja zmian ustrojowych – mówił podczas spotkania Bosak.

Nie obyło się też bez krytyki narodowej telewizji.  Z Sali padały pytania m.in. o Unię Europejską, o rolę prezydenta w kraju czy o manewry wojsk amerykańskich. Bosak dobitnie stwierdził, że w Polsce wyborcy zadowalają się jedynie deklaracjami.

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco