Główna Kultura PCKiSz zaprasza do wspólnego świętowania

PCKiSz zaprasza do wspólnego świętowania

-

W tym szczególnym dniu, jakim jest 11 listopada, Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie zachęca do wspólnego świętowania. Już o godzinie 17:00 Teatr Rozmyty Kontrast wystawi spektakl wpisujący się tematycznie w jubileusz.

Z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości Polski, PCKiSz wraz ze Związkiem Literatów na Mazowszu ogłosiły i rozstrzygnęły konkurs na sztukę teatralną „NIEPODLEGŁA”. Jego Laureatką została Bożenna Beata Parzuchowska z Przasnysza. To właśnie jej dramat „Przepromienienie, czyli sen się ziścił” wystawi teraz Teatr Rozmyty Kontrast z PCKiSz.

- R E K L A M A -"))

Wystąpią: Kamil Szczyglak, Bartosz Czarnomski, Mikołaj Zelech, Konrad Dziliński, Jarosław Leszczyński, Krzysztof Kalinowski, Filip Czyżykowski, Małgorzata Klimczak, Aleksandra Barańska, Emilia Piątek, Aleksander Jakimiec. Reżyseria: Andrzej Liszewski.

Po spektaklu, PCKiSz zaserwuje  wszystkim aktorom i widzom poczęstunek w postaci biało-czerwonego tortu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A