poniedziałek, 27 września 2021
GłównaKulturaArek Jakubik czyli Dr Misio w piątek zagra w Ciechanowie

Arek Jakubik czyli Dr Misio w piątek zagra w Ciechanowie

-

Dr Misio to zespół pod wodzą Arka Jakubika – jednego z  najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty i reżysera. 2 lutego grupa zagra w Ciechanowie w Fabryce Kultury Zgrzyt koncert promujący najnowszą płytę pt. „Zmartwychwstaniemy”.

Arek Jakubik znany jest m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”).
Jego grupa – Dr Misio – gra ostrego rock & rolla. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i  oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim  ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji.
Zespół ma na swoim koncie trzy płyty „Młodzi” i „Pogo” i „Zmartwychwstaniemy”.

- R E K L A M A -"))

Ostatnią płytę promuje utwór „Pismo”, do którego teledysk nakręcił Wojtek Smarzowski. Zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce – od maleńkich klubów  po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale jak: Jarocin, Przystanek  Woodstock, Orkiestra Męskie Granie.

Są wspaniałym zespołem dla publiczności oczekującej od artysty podczas  koncertu dużo energii i emocji zarówno w klubie jak i w plenerze, a Arek  Jakubik jest uważany za jednego z najlepszych i najbardziej żywiołowych  frontmanów na polskim rynku muzycznym.

Bilety do nabycia w klubie (30 zł) oraz TUTAJ (35 zł)

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A