GłównaKulturaArek Jakubik Solo w Zgrzycie

Arek Jakubik Solo w Zgrzycie

-

26 kwietnia o 20.00 w Fabryce Kultury „Zgrzyt” odbędzie się koncert solowego projektu Arkadiusza Jakubika. Płyta „Szatan na Kabatach”, którą promuje artysta została w tym roku nominowana do nagrody Fryderyków. Materiał ten swoją  premierę miał 20 kwietnia 2018 roku, a przedpremierowy koncert odbył się w Zgrzycie. Teraz Arek i zespół wracają do Zgrzytu w rozbudowanym składzie osobowym, z doświadczeniem zebranym na dziesiątkach koncertów.

Ten niepokorny, ciągle poszukujący artysta nie ogląda się na panujące mody i trendy, robi swoje. Wydaje się, że jego ekstrawagancki pomysł na solowy album wkracza na obszary, których nikt w tym kraju jeszcze nie eksplorował. Płyta jest bez wątpienia ambitną, momentami zaskakująco przebojową, ale skierowaną do wyrobionego słuchacza propozycją, gdzie muzycznie panował będzie absolutny eklektyzm. Od cyber punka, przez elektro-pop, techno, czy post new wave.

- R E K L A M A -"))

Bilety na wydarzenie dostępne na stronie www.zgrzyt.info oraz w klubie (przy ul. Narutowicza)

Fot. Fabryka Kultury Zgrzyt

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A