Główna Kultura Będą śpiewać „Ku Niepodległej”

Będą śpiewać „Ku Niepodległej”

-

I Powiatowy Konkurs Piosenki Legionowej i Patriotycznej „Ku Niepodległej” – tym konkursem PCKiSz rozpocznie jutro ( 19 marca) świętowanie 100-lecia odzyskania Niepodległości Polski.

„To niewątpliwa okazja, aby przypomnieć ten jeden z najważniejszych momentów dziejów naszego kraju i zaangażować młode pokolenia do śpiewania patriotycznych pieśni”- czytamy na stronie Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki.

- R E K L A M A -"))

Konkurs skierowany jest do uczniów klas gimnazjalnych i średnich, a także do osób dorosłych. Odbędzie się dokładnie w Dniu Imienin Marszałka Józefa Piłsudskiego. Wydarzenie połączone zostanie  z Galą wręczenia nagród i Koncertem Gwiazd. Laureaci ciechanowskiego konkursu(w wieku od 16 lat) będą mieli możliwość startu w II Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Legionowej w Zielonce- 12-13 maja 2018 r.

Organizatorami konkursu są: PCKiSz oraz Związek Piłsudczyków RP Towarzystwo Pamięci Józefa Piłsudskiego w Ciechanowie.

Sala widowiskowa, wstęp wolny

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A