GłównaKulturaCiechanowianin zajął I miejsce w XV edycji konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”

Ciechanowianin zajął I miejsce w XV edycji konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”

-

Klikajcie w zdjęcie, aby zdobył nagrodę publiczności.

Ciechanowianin Artur Szczepankowski zajął I miejsce w XV edycji konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu” za zdjęcie „Meander”, które przedstawia Łydynię.

- R E K L A M A -"))

Fotografia z największą ilością pozytywnych reakcji otrzyma NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI, która wynosi 1000 zł. Głosowanie trwa do piątku, 11 września, do godziny 11.00. Fotografię znajdziecie na profilu Facebookowym Mazowsze serce Polski.

https://www.facebook.com/Mazowsze.serce.Polski/posts/3284526411632812

Fot. FB/Mazowsze serce Polski

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A