Dobranocki teatralne w każdy marcowy wtorek w COEK STUDIO

1
91

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO wystartował  wczoraj z cyklem, w ramach którego odbywają się bezpłatne spektakle Sceny Elffów – warszawskiego teatru lalkowego. Przedstawienia będą miały miejsce jeszcze 12, 19 i 26 marca o godz. 17.30 w sali widowiskowej miejskiej jednostki kultury (ul. 17 Stycznia 56A).

Wczoraj odbył się spektakl „Kiedy pada śnieg”, za tydzień wystawiona zostanie „Królowa śniegu”, następnie „Księżniczka na ziarnku grochu” i „Sklep z zabawkami”. Scena Elffów to autorski teatr lalkowy dla dzieci, działający w warszawskim klubie SPATiF. Artyści podkreślają, że łamią konwenanse w sztuce. Teatr ten tworzy interdyscyplinarne formy artystyczne, m.in.: koncerto-spektakle i spektakle z wykorzystaniem np. muppetów. Jeden interaktywny projekt, przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, może zawierać: różne rodzaje lalek teatralnych, muzykę na żywo, taniec, śpiew, rytm, słowo, plastykę oraz improwizację.

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię