niedziela, 24 października 2021
GłównaKulturaZa ten koncert zapłacisz... karmą. Już dzisiaj w Ciechanowie

Za ten koncert zapłacisz… karmą. Już dzisiaj w Ciechanowie

-

Już dziś o godzinie 19.00 w Fabryce Kultury Zgrzyt odbędzie się cykliczna impreza, której celem jest zapobieganie bezdomności wśród zwierząt.

To czwarta edycja akcji Hungry Dog Fest. Na scenie pojawią się: Cała Góra Barwinków oraz Raggabarabanda.
Od pierwszej edycji wydarzenia Zgrzytowi pomagają wolontariusze ze Stowarzyszenia „Pies i Spółka”, a od dwóch lat w organizację włącza się również PUK Ciechanów – zarządca schroniska dla zwierząt w Pawłowie, które jest beneficjentem tej imprezy.
Jedynym ” biletem wstępu” na koncert jest karma dla zwierząt oraz inne potrzebne w schronisku dobra takie jak koce, smycze, obroże. Pojawią się specjalne stoiska, gdzie przedstawiciele schroniska będą mówili o procedurach adopcyjnych zwierząt, o korzyściach wynikających z adopcji. Będzie też okazja do rozmów z wolontariuszami zajmującymi się na co dzień bezdomnymi zwierzętami. Zebraną podczas koncertu karmę organizatorzy przekażą do schroniska w Pawłowie.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A