GłównaKulturaKoncert Piotra Machalicy

Koncert Piotra Machalicy

-

W sobotę (28 kwietnia) w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbędzie się koncert Piotra Machalicy „Mój ulubiony Młynarski na dwie gitary, trąbkę i akordeonik”.

źródło: Muzeum Romantyzmu w Opinogórze

- R E K L A M A -"))

W programie koncertu m.in. „Jeszcze w zielone gramy”, „Tango desperado”, „Nie ma jak u mamy”, „Bynajmniej”, „Moje ulubione drzewo”, „Najpiękniejszy list miłosny”, „Idź swoją drogą”, czy „Blue Tango”. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury.

„Recital „Mój ulubiony Młynarski” to hołd składany Wojciechowi Młynarskiemu przez Piotra Machalicę, który jego piosenki śpiewa od zawsze. W ramach ogromnego uznania powstał koncert Piotra Machalicy (przeplatany opowieścią i poezją) składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza.” – czytamy na stronie Muzeum Romantyzmu

Razem z Piotrem Machalicą wystąpią: Michał Walczak – gitara, tamburyn, aranżacje, Krzysztof Niedźwiecki – gitara, walizka vel stopa oraz Paweł Surman – trąbka, akordeon, instrumenty perkusyjne.

Koncert odbędzie się w muzealnej Oranżerii. Start godzina 17:00.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A