„Mężczyzna i kobieta, czyli powiedz mi, jak mnie kochasz” w PCKiSz

0
84

Dokładnie w Dzień Kobiet (8 marca) w piątek o godzinie 19:00 Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na literacko-muzyczne spotkanie pn. ‚Kobieta i mężczyzna, czyli powiedz mi jak mnie kochasz’.

Kobieta i mężczyzna jest kolejnym przedsięwzięciem z cyklu Spotkania.
Tym razem Dariusz Jakubowski wraz z muzykami: śpiewaczką Katarzyną Thomas i pianistą Piotrem Szafrańcem, proponują nam lekką, poetycko-muzyczną podróż w poszukiwaniu spełnienia w miłościach.

–  Kobieta i mężczyzna to wspólna z widzami podróż przez style i epoki,mieszająca formy, by tym bardziej wydobyć sens, bo formy i kostiumy się zmieniają, a archetypiczny sens pozostaje wieczny. Sens połączenia człowieka z człowiekiem nie w namiętnym zmaganiu, walce o dominację płci, a w harmonijnym obdarowywaniu w wolnym wyborze. Miłość,to ów szekspirowski (…)„znak wzniesiony wiecznie nad bałwany, bez drżenia w twarz patrzący sztormom i cyklonom/gwiazda zbłąkanych łodzi”. Przychodzi spoza czasu i przestrzeni, z innego porządku, ale tu na ziemi ma się urealnić – czytamy na stronie organizatorów.

Spotkanie odbędzie się w Kawiarni Artystycznej. Wstęp 15 zł (kasa kina „Łydynia”)

PODZIEL SIĘ

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię