Główna Kultura O mazurkach przy mazurkach, czyli Rodzinna Niedziela w Muzeum

O mazurkach przy mazurkach, czyli Rodzinna Niedziela w Muzeum

-

Niedziela to czas dla rodziny. Można wtedy wspólnie wybrać się na plac zabaw, do lasu, albo… do muzeum!

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie zaprasza 18 marca do budynku ekspozycyjnego przy ul.Warszawskiej 61 w godzinach od 12:30 do 15:00 na Rodzinną Niedzielę w Muzeum. Wydarzenie to już na stałe wpisało się w kalendarz imprez kulturalnych.

- R E K L A M A -"))

Bogaty cykl edukacyjny skierowany jest do rodzin z dziećmi, które w twórczy sposób mogą spędzić czas wolny, dodatkowo zdobywając wiedzę. Wstęp na niedzielne wydarzenie jest bezpłatny, organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych.

Najbliższe spotkanie nosi tytuł  „O MAZURKACH, PRZY MAZURKACH”. Podczas warsztatów edukacyjnych najmłodsi będą mieli okazję poznać życie i twórczość Fryderyka Chopina. Będzie mnóstwo zabawy, będą warsztaty plastyczne, rozmowy o tradycjach wielkanocnych, degustacja tradycyjnych wypieków świątecznych – a wszystko to przy muzyce Fryderyka Chopina – jak zapowiadają organizatorzy.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A