GłównaKulturaPierwszy autorski singiel Filipa Czyżykowskiego

Pierwszy autorski singiel Filipa Czyżykowskiego

-

Jak Wam się podoba?

-„Od teraz” to mój pierwszy autorski singiel. Piosenka jest bardzo pozytywna i przedstawia moje obecne podejście do życia i świata, który mnie otacza. Mam nadzieję, że Wam się spodoba i stanie się swego rodzaju impulsem do dążenia do realizacji własnych celów, czerpania z życia tego co najlepsze i nie poddawania się – bo o tym właśnie jest ta piosenka- tak singiel na swoim profilu Facebookowym opisuje Filip Czyżykowski.

- R E K L A M A -"))

 

Fot. Wideo. FB/Filip Czyżykowski.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A