niedziela, 17 października 2021
GłównaKulturaTeatr Bolszoj w Małym Kinie Łydynia

Teatr Bolszoj w Małym Kinie Łydynia

-

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki powraca do retransmisji najsłynniejszych przedstawień teatralnych, operowych oraz baletowych z całego świata. 6 marca jako jedną z pierwszych zobaczyć będziemy mogli retransmisję spektaklu „Śpiąca królewna” w wykonaniu zespołu baletowego moskiewskiego Teatru Bolszoj . 

Zespół cieszy się ogromną i niesłabnącą sławą. „Śpiąca królewna” reprezentuje klasyczny XIX-wieczny balet z choreografią autorstwa Mariusa Petipy i pełną uroku muzyką Piotra Czajkowskiego. Spektakl nie tylko opowiada historię śpiącej królewny, ale jest przede wszystkim pełnym uroku, barw i tanecznej wirtuozerii baletowym koncertem, wymagającym zaangażowania olbrzymiego zespołu, w tym uczniów szkoły baletowej, a także kilkudziesięciu solistów. Zgodnie z tradycją wykonawczą,według której złej i szpetnej postaci nie może wykonywać balerina, w postać złej wróżki Carabosse wciela się mężczyzna.

- R E K L A M A -"))

Czas trwania:2 godz. 50 min.

Wydarzenie organizowane w ramach Artystycznej Środy odbędzie się w Kawiarni Artystycznej o godzinie 18:00. Wstęp: bilet normalny – 25 zł, ulgowy – 20 zł

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A