poniedziałek, 29 listopada 2021
GłównaKulturaTeatr Jednego Aktora w Muzeum w Opinogórze

Teatr Jednego Aktora w Muzeum w Opinogórze

-

Zmienił się termin wydarzenia. Zostało przełożone z 28 marca na 27 września. Wcześniej zakupione bilety obowiązują

Widowisko słowno-muzyczne Pani Joanny Aleksandrowicz „Od nocy do nocy” organizowane w ramach cyklu Teatr Jednego Aktora, zostało przełożone z dnia 28 marca 2020 r.. na dzień 27 września 2020 r. Zakupione bilety nadal będą ważne.

- R E K L A M A -"))

Widowisko słowno-muzyczne Joanny Aleksandrowiczpt. „Od nocy do nocy” to najpiękniejsze utwory z musicali polskich i światowych oraz – przede wszystkim – filmów. Dopracowane w najmniejszych detalach. Profesjonalni muzycy: Katarzyna Bartecka – skrzypce oraz Marcin Jagiełło – fortepian, niepowtarzalny klimat… Joanna wraz z zespołem oczarowuje publiczność zgromadzoną na salach i przenosi do innych czasów.

Joanna Aleksandrowicz aktorka i wokalistka młodego pokolenia urodzona w Zduńskiej Woli. Występowała m.in. na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie.

Aktorka filmowa i serialowa. Współpracuje z topowymi reżyserami m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim.

Fot. Muzeum Romantyzmu w Opinogórze

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A