niedziela, 24 października 2021
GłównaKulturaW Ciechanowie będą uczyć pisania ikon

W Ciechanowie będą uczyć pisania ikon

-

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie organizuje warsztaty z pisania ikon dla początkujących.Wiek i płeć uczestników nie ma znaczenia, ważna jest świadoma postawa chrześcijanina.

Nie jest wymagane żadne doświadczenie plastyczne ani  też specjalne uzdolnienia.
Zajęcia z pisania ikon poprowadzi  Władysław Maławski, absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Lwowie. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w miesiącu, co dwa tygodnie:
piątek – godz. 18.00-21.00, sobota – godz. 14.00-17.00.
Trzeba będzie jednak za nie zapłacić, koszt to  200 zł miesięcznie.
Pierwsze spotkanie odbędzie się 13 kwietnia. Zajęcia potrwają przez ok. 4 m-ce.

- R E K L A M A -"))
Viaamil

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A