W piątek Juwenalia – wystąpi m.in. Kamil Bednarek

0
669

Gwiazdą juwenaliów, organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Ciechanowie, pod patronatem prezydenta miasta, będzie Bednarek Band. Wystąpią również Kuba Sienkiewicz i Romantycy Lekkich Obyczajów. Koncert oraz przekazanie studentom klucza do miasta odbędzie się na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich 17 maja. Początek zaplanowany jest na godz. 19.00.

Wstęp jest bezpłatny. Przed występem gwiazdy wieczoru prezydent Krzysztof Kosiński przekaże studentom klucz do miasta. Po koncertach przewidziana jest zabawa z DJ-em. Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka karmy na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie.

Tego samego dnia, o godz. 9.00 na terenie PCK studenci zmierzą się „(NIE)BEZPIECZNYCH ZAWODACH” o puchar dziekana zamiejscowego Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych. W turnieju tym będą trzy konkurencje: turniej strzelecki, rzut granatem oraz pierwsza pomoc.

PODZIEL SIĘ

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię