niedziela, 24 października 2021
GłównaKulturaW piątek Juwenalia - wystąpi m.in. Kamil Bednarek

W piątek Juwenalia – wystąpi m.in. Kamil Bednarek

-

Gwiazdą juwenaliów, organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Ciechanowie, pod patronatem prezydenta miasta, będzie Bednarek Band. Wystąpią również Kuba Sienkiewicz i Romantycy Lekkich Obyczajów. Koncert oraz przekazanie studentom klucza do miasta odbędzie się na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich 17 maja. Początek zaplanowany jest na godz. 19.00.

Wstęp jest bezpłatny. Przed występem gwiazdy wieczoru prezydent Krzysztof Kosiński przekaże studentom klucz do miasta. Po koncertach przewidziana jest zabawa z DJ-em. Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka karmy na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie.

- R E K L A M A -"))

Tego samego dnia, o godz. 9.00 na terenie PCK studenci zmierzą się „(NIE)BEZPIECZNYCH ZAWODACH” o puchar dziekana zamiejscowego Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych. W turnieju tym będą trzy konkurencje: turniej strzelecki, rzut granatem oraz pierwsza pomoc.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A