GłównaKulturaWojciech Waglewski gościem „Spotkania z kulturą”

Wojciech Waglewski gościem „Spotkania z kulturą”

-

Wojciech Waglewski, gitarzysta, kompozytor, aranżer i producent muzyczny już jutro (15 marca) zagości w Fabryce Kultury Zgrzyt. Wszystko w ramach „Spotkań z kulturą” organizowanych przez Zgrzyt we współpracy z COEK STUDIO i urzędem miasta

Wojciech Waglewski opowie m.in. o swojej twórczości, początkach na scenie i współpracy z innymi artystami. Spotkanie poprowadzi Mirosława Lewandowska-Wołosz.

- R E K L A M A -"))

Start godzina 20.00, wstęp wolny.
Szczegółowe informacje publikowane są na profilu Fabryki Kultury Zgrzyt na Facebooku.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A