GłównaKulturaZaproszenie na wernisaż fotograficzny Edyty Makowskiej

Zaproszenie na wernisaż fotograficzny Edyty Makowskiej

-

Już w najbliższy piątek (24 maja) w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Ciechanowie przy ul. Warszawskiej 34 odbędzie się wernisaż fotograficzny Edyty Makowskiej.

Edyta Makowska- ma 18 lat, ciechanowski fotograf, fotografuje przyrodę, ludzi oraz imprezy okolicznościowe. Interesuje się fotografią makro, muzyką, informatyką i motoryzacją. Od 6 lat gra w orkiestrze OSP Ciechanów, od 2 lat należy do ciechanowskiego klubu fotograficznego.

- R E K L A M A -"))

Uczy się w I Liceum ogólnokształcącym im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie. Jest szkolnym fotografem.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A