Maraton Fitness

Temat dnia, Wiadomości

25 lipca na Hali sportowej MOSiR przy ul. 17 Stycznia odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna. W maratonie fitnessu udział mogą wziąć wszyscy chętni, niezależnie od wieku i zaawansowania w uprawianiu sportu.

Maraton fitnessu jest zakończeniem dofinansowanego przez miasto projektu „Aktywny Ciechanów”, mającego na celu aktywizację mieszkańców Ciechanowa. Przez dwa miesiące jego uczestnicy mogli bezpłatnie uczęszczać na ćwiczenia prowadzone w formie zajęć fitness, CrossFit i „Zdrowy Kręgosłup”, poprawiające kondycję i sprawność fizyczną, wzmacniające mięśnie, modelują i rozciągają całe ciało.

W niedzielnym maratonie fitness 25 lipca udział będą mogli wziąć udział nie tylko sami uczestnicy projektu, ale również wszyscy mieszkańcy Ciechanowa. Osoby niepełnoletnie w towarzystwie rodzica lub opiekuna.

Rejestracja będzie możliwa w Hali sportowej MOSiR przy ul. 17 stycznia od godz. 17.15. Maraton rozpocznie się o godz 17.30. Będzie można wziąć udział w całości lub części maratonu złożonego z 4 bloków.

O 17.30 ćwiczony będzie Step Aerobic, następnie o 18.20 Fit Body, o 19.10 Super Brzuch, a od 19.40 rozpocznie się Stretching i rozluźnianie.

Wszyscy uczestniczy otrzymają medale.

W trakcie trwania maratonu odbędzie się charytatywna zbiórka pieniędzy na leczenie Mii Majchrzak, która pilnie potrzebuje skomplikowanej operacji kręgosłupa.

Grafika. UM Ciechanów

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco