Mazowiecka Izba Gospodarcza będzie świętować Dzień Przedsiębiorcy

Temat dnia, Wiadomości

We wtorek, 21 czerwca w Polsce obchodzimy Dzień Przedsiębiorcy. Ustanowił go Sejm RP sześć lat temu na wniosek Krajowej Izby Gospodarczej. Mazowiecka Izba Gospodarcza również będzie świętować ten dzień przy uroczystej kolacji biznesowej oraz słuchając inspirujących wykładów.

Zaproszeni na to wydarzenie mogą się czuć członkowie MIG, ale również przedsiębiorcy niezrzeszeni, jak też osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą. Spotkanie odbędzie się w Restauracji Qbatura przy ul. Kilińskiego w Ciechanowie o godzinie 18.00. W pierwszej części odbędą się wykłady ekspertów, następnie zasiądziemy do wspólnej kolacji. Będzie to okazja do poszerzenia wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, zdobycia nowych umiejętności oraz integracji w gronie przedsiębiorczych osób. Ten wieczór może odmienić spojrzenie na biznes, a na pewno naładuje zebranych pozytywną energią! Wykład pt. „Przebudzenie?”Uczestnicy dowiedzą się jak nie dać się porwać schematom, które często towarzyszą Przedsiębiorcom w ich codziennym życiu – schematom dotyczącym zarządzania pracą ludzi, marketingu, rozwoju oraz planowania. Przyjrzą się korzyściom płynącym z porzucenia myślenia liniowego na rzecz lateralnego. Poznają najnowsze trendy w marketingu, m.in. marketingowy storytelling, oraz zapoznają z technikami projektowania produktów i usług, które wywołują zachwyt klienta (Design Thinking, Customer Journey Mapping). Nauczą się jak codziennie odnajdywać nowe pokłady kreatywności i motywacji do pracy we własnej firmie.

Prelegenci: Katarzyna Szmit oraz Paweł Pyrzyński.

Uwaga ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń!

Skontaktuj się z Mazowiecką Izbą Gospodarczą lub przyjdź do biura Izby w budynku Starostwa Powiatowego w Ciechanowie (IV piętro) : wtorek – środa 9.00-15.00.

Koszt uczestnictwa dla członków MIG (100 zł), natomiast dla osób niezrzeszonych (300 zł).

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco