Mistrzostwa Polski już jutro

Sport

Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodziaków do lat 15  w podnoszeniu ciężarów odbędą się jutro w  Hali Sportowej przy u. Kraszewskiego.

Organizatorem zawodów jest  CLKS „Mazovia” Ciechanów. Współorganizatorami: Prezydent Miasta Ciechanów, Polski Związek Podnoszenia Ciężarów, Starosta Powiatu Ciechanowskiego, Mazowiecki Okręgowy Związek Podnoszenia Ciężarów. W mistrzostwach prawo startu mają zawodniczki i zawodnicy w wieku 13-15 lat (urodzeni w latach 2004 – 2006). Każdy zawodnik/czka powinien posiadać ważną licencję sportowa PZPC na 2019 rok, książeczkę sportowo – lekarską z aktualnymi badaniami, oraz dokument tożsamości ze zdjęciem.

Nagrody

Indywidualnie za miejsca 1-3 w każdej kategorii wagowej w poszczególnych bojach zawodniczki i zawodnicy otrzymują medale. Trener złotego medalisty otrzyma złoty medal. Województwa i Kluby za miejsca 1-6 w punktacji łącznej kobiet i mężczyzn otrzymają puchary. Najlepsze zawodniczki/zawodnicy wg punktacji Sinclaira otrzymają nagrody. Dyplomy za zajęte miejsca I-VI.

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco