Główna Na sygnale Bestialsko znęcał się nad psem. Szuka go cała Polska

Bestialsko znęcał się nad psem. Szuka go cała Polska

-

1 marca w Raciążu został znaleziony pobity pies. Jak poinformowała nas osoba, która go znalazła „po badaniach okazało się, że jakiś zwyrodnialec znęcał się nad zwierzęciem”.

Piesek został postrzelony dwukrotnie z wiatrówki, jego tylna łapa została potraktowana czymś ostrym, najprawdopodobniej w celu odcięcia. Kręgosłup, miednica roztrzaskane.

- R E K L A M A -"))

-Zwierzęcia nie udało się uratować, ale trzeba poszukać sprawcy, nagłośnić ile się da. Dołączam zdjęcia, żeby podkreślić wagę sytuacji – prosi o pomoc nasz portal pani Magda.

Informacja obiegła również media społecznościowe. Każdy, kto może pomóc ustalić sprawcę, powinien powiadomić policję (997 lub 112).

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A