GłównaNa sygnaleCiechanów. Policjanci gasili płonący samochód

Ciechanów. Policjanci gasili płonący samochód

-

Policjanci zauważyli ogień podczas patrolowania nocą ulic miasta. Trwają ustalenia, co było przyczyną pożaru.

Fot. KPP Ciechanów

- R E K L A M A -"))

7 lutego około północy funkcjonariusze z ciechanowskiej policji zauważyli przed blokiem przy ul. Sienkiewicza palący się pojazd. Policjanci natychmiast powiadomili straż pożarną oraz próbowali ugasić pożar używając gaśnicy samochodowej. Ogień rozprzestrzenił się na tyle, że sami nie byli w stanie ugasić pożaru, dopiero interwencja straży pozwoliła ostatecznie stłumić ogień. Dzięki reakcji policjantów ogień nie rozprzestrzenił się na cały samochód.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

1 komentarz

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A