niedziela, 24 października 2021
GłównaNa sygnaleCiechanów. Samochód stanął w ogniu, zagrożeni byli ludzie

Ciechanów. Samochód stanął w ogniu, zagrożeni byli ludzie

-

Ciechanowscy policjanci kolejny raz uczestniczyli w gaszeniu płonącego auta. Dzięki natychmiastowej reakcji funkcjonariuszy nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło tuż przed północą przy ul. Willowej w Ciechanowie. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że pojazd, który jest zaparkowany w pobliżu bloku, stanął w płomieniach. Po chwili byli na miejscu. Jeszcze przed przybyciem straży pożarnej rozpoczęli gaszenie samochodu, używając gaśnic będących na wyposażeniu radiowozów.

- R E K L A M A -"))

W tym samym czasie kolejni stróże prawa zaalarmowali mieszkańców pobliskich domów wielorodzinnych. Płomienie były tak wysokie, że sięgały na ścianę budynku. Dopiero po przybyciu na miejsce straży pożarnej zarzewie zostało skutecznie ugaszone.

– Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów ogień nie zdołał się rozprzestrzenić, a w zdarzeniu nikt nie ucierpiał – podkreśla Jolanta Bym z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

2 komentarze

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A