niedziela, 24 października 2021
GłównaNa sygnaleDaewoo uderzyło w drzewo. Zginął 20-latek

Daewoo uderzyło w drzewo. Zginął 20-latek

-

Wczoraj (28 stycznia) około godz. 21.00 na drodze relacji Młock-Wola Młocka doszło do tragicznego wypadku.

Według wstępnych ustaleń policjantów 23-letni kierowca daewoo na prostym odcinku drogi stracił panowanie na d pojazdem i uderzył w drzewo. Samochodem podróżowały trzy osoby, w wyniku zdarzenia na miejscu zginął 20-letni pasażer. Kierowca samochodu był trzeźwy, pobrano od niego krew do badań – mówi kom. Jolanta Bym z ciechanowskiej komendy policji.

- R E K L A M A -"))

Policjanci zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Chwila nieuwagi może zakończyć się dla nas tragicznie.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

4 komentarze

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A