niedziela, 24 października 2021
GłównaNa sygnaleKierował pod wpływem. Jego auto dachowało

Kierował pod wpływem. Jego auto dachowało

-

Wczoraj ( 31 maja) po południu, kilka minut po godz. 17:00 w Nowym Naruszewie
dachowała osobowa lancia. Kierowca samochodu był pod wpływem alkoholu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca tego pojazdu, jadąc od strony Czerwińska w kierunku Płońska, na łuku drogi stracił panowanie nad autem. Lancia zjechała na przeciwległy pas ruchu, uderzyła w znak drogowy i dachowała w przydrożnym rowie. Kierowca oddalił
się z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko ustalili kto kierował tym pojazdem.

- R E K L A M A -"))

Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego 43-letniego mieszkańca gm. Naruszewo. Wstępne sprawdzenie stanu trzeźwości tego mężczyzny przez policjantów wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Pobrana została od niego również krew do badań.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A