Główna Na sygnale Jechali na podwójnym gazie. Rekordzista przekroczył 3 promile

Jechali na podwójnym gazie. Rekordzista przekroczył 3 promile

-

Trzech nietrzeźwych kierowców i jedno zatrzymane prawo jazdy – to wynik prewencyjnej piątkowej akcji policji. Kontroli poddano blisko 400 uczestników ruchu drogowego.

Jeden z kierowców został zatrzymany w Gumowie. 37-latek kierował fiatem mając w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Drugi zatrzymany to rowerzysta. 28-latek miał w organizmie ponad 3 promile! Dodatkowo obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenie pojazdów niemechanicznych czyli roweru. Mężczyzna został zatrzymany w Grudusku.
W Sońsku nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję. Ok 21.00 na skrzyżowaniu ul. Ciechanowskiej z ul. Szkolną 42-latek jadący skodą uderzył w daewoo lanosa. Kierowca skody miał w organizmie 1,6 promila alkoholu.
Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka może grozić kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na min. trzy lata oraz wysoka nawiązka pieniężna.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A