Główna Na sygnale Kierowca się nie zatrzymał, łoś nie przeżył

Kierowca się nie zatrzymał, łoś nie przeżył

-

Dzisiaj w nocy (24 kwietnia) ok. 2.00 strażacy z OSP Glinojeck dostali wezwanie do zabezpieczenia miejsca zdarzenia na „siódemce” w Kondrajcu Szlacheckim. Doszło tam do kolizji, w której uczestniczył najprawdopodobniej samochód ciężarowy i… łoś. 

fot. OSP KSRG Glinojeck

- R E K L A M A -"))

Martwe zwierzę leżało na jezdni, wokół porozrzucane były odłamki karoserii, jednak po samochodzie, który w niego uderzył, nie było śladu.
Strażacy oczyścili asfalt z krwi, łosia przenieśli poza bariery drogi.  Zwierzę nad ranem miało zostać zabrane przez odpowiednie służby weterynarii.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A