poniedziałek, 25 października 2021
GłównaNa sygnaleKierowca volkswagena nietrzeźwy, pasażerowie z narkotykami

Kierowca volkswagena nietrzeźwy, pasażerowie z narkotykami

-

Kara do 3 lat pozbawienia wolności może grozić młodym mieszkańcom powiatu
ciechanowskiego zatrzymanym przez policjantów ogniwa patrolowo interwencyjnego, podejrzanym o przestępstwo narkotykowe. Mężczyźni byli pasażerami volkswagena. Dodatkowo kierowca pojazdu był nietrzeźwy.

W nocy z piątku na sobotę ( 22/23 czerwca) ciechanowscy policjanci pełniąc służbę zatrzymali do kontroli pojazd vw na ul. Mławskiej w Ciechanowie. Podróżowało nim trzech młodych mężczyzn.
W trakcie przeprowadzonych czynności związanych z kontrolą auta, okazało się, że kierowca samochodu jest nietrzeźwy. 24-latek kierował samochodem mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo policjanci znaleźli susz roślinny i biały proszek przy pasażerach pojazdu. Byli to 24-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego oraz 25-letni ciechanowianin.

- R E K L A M A -"))

Wstępne badania narkotestem wykazały, że znalezione substancje to marihuana i
amfetamina. Zarówno kierujący, jak i pasażerowie zostali doprowadzeni do komendy.
Młodym mężczyznom przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających.
Kierowca odpowie natomiast za kierowanie w stanie nietrzeźwości.
Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków
grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 3. Kierowanie samochodem w
stanie nietrzeźwości to przestępstwo zagrożone kara do 2 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A