Główna Na sygnale Kolejni kierowcy z promilami zatrzymani

Kolejni kierowcy z promilami zatrzymani

-

W poniedziałek ( 6 sierpnia ) policjanci podczas kontroli drogowych ujawnili trzech nietrzeźwych kierujących. Mężczyznom zostały zatrzymane prawa jazdy.
O godz. 05:50 w Ciechanowie na ul. Kasprzaka patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli pojazd markiki VW Caravelle, którego 45 letni kierujący mieszkaniec powiatu przasnyskiego znajdował się w stanie nietrzeźwości. Wykonane badanie wykazało ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Tego samego dnia ok. godz. 7:00 w Ciechanowie na ul. Sońskiej policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli pojazd marki Peugeot Boxer, którego 42 letni kierujący mieszkaniec powiatu przasnyskiego znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.

- R E K L A M A -"))

Ok. godz. 14:00 w miejscowości Garwarz Stary funkcjonariusze zatrzymali do kontroli pojazd marki Citroen, którego 58 letni kierujący mieszkaniec gminy Glinojeck miał blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyznom zostały zatrzymane prawa jazdy.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na min. 3 lata oraz nawiązka w wysokości 5 tys. zł.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A