GłównaNa sygnaleKradli słodycze. Znasz ich?

Kradli słodycze. Znasz ich?

-

Czekolady, bombonierki i cukierki o wartości 600 zł padły łupem złodziei grasujących w sklepie spożywczym w Ojrzeniu. Ciechanowska policja publikuje wizerunek młodych mężczyzn i prosi świadków o pomoc. 

5 lutego około godz. 19:30 kradli w sklepie spożywczo-przemysłowym przy ul. Ciechanowskiej w Ojrzeniu. Były to m.in. czekolady, bombonierki i inne słodycze. Sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci ustalają tożsamość złodziei jednocześnie zwracają się z prośbą do osób, które ich rozpoznają o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie. Informację można przekazać anonimowo dzielnicowemu lub pod nr 23 673 12 00, 23 673 12 98 lub 997.

- R E K L A M A -"))

 

- R E K L A M A -"))
Viaamil

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A