GłównaNa sygnaleKto zabrał walizkę z pieniędzmi? Zuchwała kradzież w Ciechanowie

Kto zabrał walizkę z pieniędzmi? Zuchwała kradzież w Ciechanowie

-

Policjanci apelują o kontakt do świadków kradzieży znacznej kwoty pieniędzy. Do zdarzenia doszło wczoraj (20 lutego) ok. godz. 6.20 przy ul. Batalionów Chłopskich w Ciechanowie w rejonie placówki pocztowej.

Walizka z gotówką znajdowała się w samochodzie peugeot boxer. Pojazd zaparkowany był w pobliżu placówki pocztowej. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w związku ze zdarzeniem, proszone są o kontakt z policją w Ciechanowie.

– W szczególności o kontakt proszone są osoby, które widziały zdarzenie lub są w posiadaniu informacji, które pomogą dotrzeć do sprawcy kradzieży. Świadkowie mogą się kontaktować z policjantami pod numerem telefonu 23 673 12 00 lub 997. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość – zapewnia kom. Jolanta Bym z ciechanowskiej komendy policji.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A