GłównaNa sygnaleKtokolwiek widział, ktokolwiek wie. Skradziono rower

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Skradziono rower

-

Jak informuje ciechanowska policja, w nocy z 24 na 25 czerwca br. z klatki schodowej bloku przy ul. Ściegiennego w Ciechanowie, został skradziony rower górski marki EXTERO Mission 3.0 koloru czarno-czerwonego.

Osoby, które posiadają informacje na temat kradzieży proszone są o kontakt z policją pod nr tel. 23 673 12 00, nr alarmowy 112.

- R E K L A M A -"))

Zamieszczone zdjęcie przedstawia podobny rower.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A