GłównaNa sygnaleLeżał na jezdni. Uratowali go mieszkańcy Glinojecka

Leżał na jezdni. Uratowali go mieszkańcy Glinojecka

-

W czwartek (6 grudnia) 19-letni mieszkaniec i 59-letnia mieszkanka Glinojecka wykazali się dużą przytomnością umysłu i rozwagą reagując w sytuacji zagrożenia życia napotkanego człowieka.

W mikołajki 19-letni kierowca jadąc przez miejscowość Ogonowo w gminie Glinojeck zauważył na swoim pasie ruchu leżącego na jezdni mężczyznę. Kierowca zatrzymał się i wezwał pomoc pozostając z nim, aby nie najechał na niego inny pojazd. Nadjeżdżająca mieszkanka Glinojecka widząc tą sytuację również zatrzymała się aby pomóc. Całe zdarzenie miało miejsce w godzinach popołudniowych, gdzie o tej porze roku na dworze jest już ciemno i panują niskie temperatury. 

- R E K L A M A -"))

Po przyjeździe policji okazało się, że leżący na jezdni mężczyzna  był nietrzeźwy, ponadto nie posiadał na sobie żadnego elementu odblaskowego. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Bez względu na wymiar kary i tak otrzymał tego dnia prezent – być może osobom, które podjęły odpowiednie działania, zawdzięcza życie.

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A