niedziela, 24 października 2021
GłównaNa sygnaleMiał śmiertelną dawkę alkoholu we krwi. Prowadził samochód

Miał śmiertelną dawkę alkoholu we krwi. Prowadził samochód

-

Mławscy policjanci zatrzymali kierowce Opla, który „wydmuchał” do alkomatu ponad 6 promili. Za dawkę śmiertelną uważa się ok. 5 promili alkoholu we krwi.

Krzysztof K., mieszkaniec gm. Szreńsk został zatrzymany w poniedziałek (1 stycznia) ok. godz. 21 w Mławie. Mężczyzna kierował oplem zafirą, mając w organizmie 6,3 prom. alkoholu.

- R E K L A M A -"))

W ostatnich dniach w ręce mławskiej policji wpadli jeszcze dwaj pijani kierowcy.
W Nowy Rok, o godz. 1.40 w Szumsku (gm. Dzierzgowo) mieszkaniec tej gminy, Sylwester S. prowadząc audi, uderzył w zaparkowanego przed posesją opla, uszkadzając jego prawą stronę. Jak się okazało, miał w organizmie 2,39 prom. alkoholu.

Z kolei dzień wcześniej o godz. 21.35 w Szreńsku na policyjny patrol natknął się Wojciech P., mieszkaniec gm. Kuczbork-Osada. Wynik kierowcy fiata uno to ponad 1,06 prom.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A