Mieli wyjechać do Niemiec – ślad po nich zaginął. Policja prosi o pomoc

0
924
Nasz Ciechanów - pijany motorowerzysta
fot. archiwum

Płońscy stróże prawa poszukują 21-letniej Dominiki Przyborowskiej, mieszkanki gm. Naruszewo i 35-letniego Sławomira Hassa, mieszkańca gm. Baboszewo.

Oboje po raz ostatni kontaktowali się telefonicznie ze swoimi rodzinami 3 i 4 lutego br. twierdząc, że są razem w Niemczech. Nie wskazali jednak dokładnego miejsca swojego pobytu. Do chwili obecnej nie powrócili do swoich miejsc zamieszkania i nie nawiązali żadnego kontaktu z rodziną.

– W związku z powyższym, iż prowadzone do chwili obecnej poszukiwania nie doprowadziły do ustalenia ich miejsca pobytu Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych Dominiki Przyborowskiej i Sławomira Hassa o kontakt – apelują policjanci.

Numery do kontaktu:
1.Oficer dyżurny KPP w Płońsku (0-23 662-15-00),
2.Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego).

PODZIEL SIĘ

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię