GłównaNa sygnaleMleko się rozlało

Mleko się rozlało

-

Ok. godziny 7.20 na ul. Kasprzaka w Ciechanowie, na drodze krajowej nr 50 wywróciła się cysterna z mlekiem.
-Powodem zdarzenia najprawdopodobniej było wystrzelenie opony. Mleko, które było przewożone w cysternie wylało się na jezdnie, w związku z czym droga za rondem w kierunku ulicy Sońskiej była zablokowana. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Sytuacja jest już opanowana. Na szczęście nikomu nic się nie stało – informuje oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, komisarz Jolanta Bym.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A