GłównaNa sygnaleNa niezarejestrowanym motorowerze z ponad 3 promilami we krwi

Na niezarejestrowanym motorowerze z ponad 3 promilami we krwi

-

Ciechanowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego motorowerzystę w miejscowości Wola Wierzbowska. 35-latek kierował motorowerem Ventus mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Do zatrzymania doszło wczoraj o godz. 10:30, policjanci zbadali na zawartość alkoholu kierującego motorowerem ventus, wyniki badania to ponad 3 promile alkoholu w organizmie, dalsze czynności podczas kontroli drogowej wykazały, że dodatkowo motorower nie jest zarejestrowany jak również pojazd nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia.

- R E K L A M A -"))

Dzięki działaniom policjantów kierowca został wyeliminowany z ruchu.

35-latek odpowie teraz przed sądem, za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka nawiązka. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenia.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A