poniedziałek, 27 września 2021
GłównaNa sygnaleNastolatkowie włamali się do sejfu. Ukradli kilkanaście tysięcy euro

Nastolatkowie włamali się do sejfu. Ukradli kilkanaście tysięcy euro

-

Ich łupem padło też kilka tysięcy złotych. Funkcjonariusze odzyskali większość pieniędzy. Młodzieńcy usłyszeli zarzuty będą teraz tłumaczyć się  przed sądem. 

Ciechanowska policja została powiadomiona o kradzieży z włamaniem do sejfu znajdującego się w jednym z domów w Ciechanowie. Sprawą zajęli się funkcjonariusze pionu kryminalnego. Policjanci  ustalili tożsamość sprawcy i osób które pomagały mu w kradzieży, a później w ukryciu pieniędzy. Do zdarzenia doszło w noc sylwestrową podczas nieobecności domowników. 17-latek dostał się do wnętrza domu i włamał do sejfu skąd zabrał pieniądze. Jego 17-letni kolega usłyszał zarzut pomocnictwa kradzieży z włamaniem (to dzięki niemu sprawca miał pewność, że w domu nikogo nie ma). Dwóch kolejnych kolegów (17 i 16- latek) podejrzani są o pomoc w ukryciu skradzionych pieniędzy,  usłyszeli zarzut paserstwa.

- R E K L A M A -"))
Viaamil

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

1 komentarz

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A