Główna Na sygnale Odnalazł się 51-latek

Odnalazł się 51-latek

-

Dzielnicowi z Płońska odnaleźli zaginionego 51-latka. Mężczyzna był przemoczony i ubłocony, na dodatek pilnie potrzebował insuliny.

W nocy z soboty na niedzielę dzielnicowi z rewiru płońskiego zostali skierowani przez dyżurnego na teren gm. Naruszewo. To tam rozpoczęto poszukiwania zaginionego 51-latka, mieszkańca jednej z miejscowości. Policjanci ustalili, że mężczyzna jest osobą niepełnosprawną i chorą na cukrzycę. Wyszedł z domu w sobotę około godz. 15.00 i od tej pory nikt nie mógł się z nim skontaktować.

- R E K L A M A -"))

Policjanci  zaczęli sprawdzać okoliczne miejscowości. Mężczyznę odnaleziono na polu przy drodze. Był przytomny, miał jednak przemoczone ubranie i był cały ubłocony. Odnaleziony wrócił już do rodziny.

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A