Główna Na sygnale Piesza pod kołami samochodu. Przechodziła przez pasy

Piesza pod kołami samochodu. Przechodziła przez pasy

-

Trwają czynności w sprawie wypadku, w którym ranna została 35-letnia piesza. Do zdarzenia doszło 11 stycznia, o godz. 17:00 na drodze krajowej nr 60 we Władysławowie. 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia, kierujący mercedesem 69-letni mieszkaniec Ciechanowa, jadąc pasem ruchu, w kierunku m. Pomorze,  na przejściu dla pieszych potrącił 35-letnią mieszkankę pow. mławskiego. Kierowca samochodu był trzeźwy. 35-latka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Ciechanowie.

– Wbrew pozorom brak śniegu powoduje, że mamy coraz więcej wypadków z udziałem pieszych. Chodzi tu nie tylko o to, że gdy na drogach leży warstwa śniegu to kierowcy jadą ostrożniej, ale także o to, że jest wtedy jaśniej i piesi są bardziej widoczni. Apelujemy do kierowców i pieszych o większą ostrożność – mówiła kom. Jolanta Bym z ciechanowskiej komendy policji.

- R E K L A M A -"))

 

- R E K L A M A -"))
Viaamil

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A