niedziela, 24 października 2021
GłównaNa sygnalePolicyjny pościg za pijanym kierowcą. Miał zakaz prowadzenia pojazdów, jego pasażer był...

Policyjny pościg za pijanym kierowcą. Miał zakaz prowadzenia pojazdów, jego pasażer był poszukiwany

-

W sobotę po południu policjanci z Wydziału Prewencji podjęli pościg za kierowcą osobowego renault, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po kilkukilometrowym pościgu ulicami Ciechanowa zatrzymał się gdy wjechał w ślepą uliczkę. 30-latek był nietrzeźwy, nie posiadał uprawnień do kierowania a jego pasażer był poszukiwany.

Do zdarzenia doszło 29 września br. Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego podjęli próbę zatrzymania renaulta, który na widok radiowozu gwałtownie i z piskiem ruszył z parkingu. Policjanci widząc zachowanie kierowcy, ruszyli za pojazdem. Używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych usiłowali pojazd zatrzymać do kontroli drogowej. Kierowca
renault jednak nie reagował, usiłował zgubić radiowóz skręcając w różne uliczki, ostatnia była ślepa. Jak się okazało, 30-letni kierowca osobowego renault, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania, nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a oprócz tego przewoził poszukiwanego mężczyznę.

- R E K L A M A -"))

30-letni mieszkaniec Ciechanowa odpowie teraz za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz bez uprawnień. Natomiast pasażer, 25-letni mieszkaniec Ciechanowa, po wpłaceniu grzywny został zwolniony.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A